O nas

Tworzymy z myślą o Twoim Dziecku.

Nie ma nic ważniejszego na świecie niż Twoje dziecko, które chcesz otoczyć najlepszą opieką i szczęściem. Przykładamy ogromną wagę do tworzenia produktów o szczególnym standardzie jakości, bezpieczeństwa i wygody, które w pełni zaspokoją potrzeby zarówno Rodzica, jak i Maluszka. Kinderkraft to nowoczesna i innowacyjna marka, podążającą za zaawansowaną technologią i najnowszymi trendami. Nazwa Kinderkraft kryje w sobie to, co dla nas najważniejsze: DZIECKO + MOC. To dzieci są mocą, siłą i przyszłością tego świata.

Wysoki standard produkcji, starannie dobrane surowce i materiały oraz wykwalifikowana kadra pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych i bezpiecznych produktów dla Dzieci. W naszej ofercie można znaleźć produkty dla Dzieci niezbędne zarówno w domu, jak i w podróży. Kinderkraft oferuje wysokiej klasy foteliki samochodowe, wózki, łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia, nosidełka oraz rowerki. Dodatkowo oferujemy wyjątkowe zabawki oraz artykuły pobudzające kreatywność i wyobraźnię Maluszka.

Nasze zaangażowanie oraz najwyższe standardy w tworzeniu produktów dla Dzieci zostały wyróżnione certyfikatem Dobra Marka 2016 r. oraz Laur Konsumenta 2013 i 2014 r.

Złote Godło ogólnopolskiego konkursu

LAUR KONSUMENTA 2014

w kategorii foteliki dziecięce.

Godło Odkrycie Roku

ogólnopolskiego konkursu

LAUR KLIENTA 2013

za Fotelik „SMART” 9-36 kg.

Właścicielem marki Kinderkraft jest firma 4Kraft Sp. z o. o.